Kaya Hukuk Bürosu
ENGLISH TÜRKÇE
ANA SAYFA HAKKIMIZDA EKİBİMİZ FAALİYET ALANLARI KARİYER OLANAKLARI İLETİŞİM
KAYA Hukuk Bürosu, Av. Özgür KAYA tarafından 2003 yılında İstanbul’da kurularak, konusunda ihtisaslaşmış dinamik kadrosu ile müvekkillerine üst düzeyde hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana emin adımlarla ilerleyerek yoğun bir motivasyon ile büyümüş ve sunmuş olduğu uluslararası kalitede hizmet ile müvekkil derinliğini artırmıştır. Büro bünyesinde otuzun üzerinde avukat, uzman adli takip personeli ve idari personel tam zamanlı olarak çalışmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan KAYA Hukuk Bürosu İzmir, Ankara ve Dubai’de bulunan ofisleri ile müvekkillerine Türkiye ve Ortadoğu genelinde tekelden üst düzey kalitede hizmet vermektedir. Uluslararası stratejik ortaklıkları ile Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de faaliyet göstermektedir. KAYA Hukuk Bürosu kurulduğu günden bugüne müvekkillerine uluslararası standart ve kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştir. KAYA Hukuk Bürosu, Özel Hukukun tüm branşlarında ihtisaslaşmış ekibi ve çözüm odaklı önerileri ile her bir müvekkilini tek müvekkiliymiş gibi ele alarak uzun vadeli hukuki bir güvence sunmaktadır. KAYA Hukuk Bürosu müvekkillerine Türkçe, İngilizce Rusça ve Arapça hizmet verebilmektedir.

KAYA Hukuk Bürosu özellikle Ortadoğu, Rusya ve Azerbaycan’da; hem Türkiye’ye ve Avrupa’ya yatırım yapacak yabancı yatırımcılar açısından, hem de bu bölgelerde faaliyet gösteren yerli yatırımcılar açısından tek elden direk hizmet sunabilmektedir.
img1
img2
img3
img4
KAYA Hukuk Bürosu Müvekkilleri açısından ticari hayatlarını kolaylaştırmak ve en güvenli hale getirmek için her şeyin önünde tuttuğu Güven, Gizlilik ve Sadakat ilkleri çerçevesinde dünya ki güncel hukuki gelişmeleri takip ederek 7/24 esaslı üst düzey kalite anlayışından hiçbir zaman ödün vermeden tek elden tüm Türkiye Ortadoğu Rusya ve Azerbaycan’da hizmet vermektedir.

KAYA Hukuk Bürosu müvekkillerine Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri ve Dava Takip Hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, Fikri ve Sınaî Haklar Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Rekabet Hukuku, Çevre Hukuku, Enerji Hukuku, Birleşme ve Devralma, Deniz Hukuku, Tüketici Hukuku alanında müvekkil firmalara stratejik danışmanlık, eğitim paketleri ve karşılaştıkları sorunlara çözüm odaklı öneriler sunulmaktadır. Bu hizmet kapsamında müvekkillerin tüm hukuki riskleri KAYA Hukuk Bürosu tarafından güvence altına alınmaktadır. Dava Hizmetleri kapsamında ise, Ticari Davalar, Alacak Takibi, Tazminat Davaları, Gayrimenkul Davaları başta olmak üzere müvekkillerin Özel Hukuk alanındaki davaları takip edilmektedir. Ayrıca İdari Uyuşmazlıklar alanında arabulucu görevi üstlenilmektedir. KAYA Hukuk Bürosu Türkiye’de çok önemli idari davalarda büyük başarılara imza atmış bulunmaktadır.

Müvekkiller istedikleri zaman aralıklarında düzenli olarak KAYA Hukuk Bürosu’nun tescilli raporlama sistemi ile dosyaları hakkında en güncel ve anlaşılır bilgiye ulaşmaktadır. KAYA Hukuk Bürosu müvekkillerine ilişkin tüm bilgi ve belgeleri üst düzey güvenlik içeren yazılımlar vasıtası ile saklamakta ve düzenli olarak gizlilik protokolü kapsamında denetlenmektedir.
Kaya Hukuk Bürosu © 2013. Tüm Hakları Saklıdır.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ekibimiz | Faaliyet Alanları | Kariyer Olanakları | İletişim